Pożyczka na dowód

Czemu tak często Polacy decydują się na pożyczanie pieniądze na dowód osobisty? Taką usługę oferują praktycznie wszystkie instytucje pozabankowe, które w swojej ofercie mają pożyczki i kredyty.
Pożyczka na dowód jest ogromnie popularna pomimo tego, że tak naprawdę jest ona bardzo droga i w dłuższej perspektywie czasu po prostu nie warto jej brać. I tak nas to jednak nie zraża, bo jak można skutecznie zauważyć, pożyczkobiorców na dowód w całym kraju są tysiące.
Pożyczamy w ten sposób przede wszystkim dlatego, że nie jesteśmy zobowiązani do przedstawiania żadnych zaświadczeń z naszych zakładów pracy. Dzięki temu nikt w naszym miejscu zatrudnienia nie będzie wiedział o tym, że mamy problemy finansowe. Nie musimy udowadniać naszych dochodów ani ich źródeł. Tak naprawdę wchodzimy do instytucji, która trudni się pożyczaniem pieniędzy i okazujemy swój dowód osobisty. To wszystko wystarczy do tego, aby w ciągu kilku, góra kilkunastu minut cieszyć się pieniędzmi. Zazwyczaj są to niewielkie kwoty.

About the author /


Related Articles